MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10313537
nr 1031 3537
Byrå
1880/1890-tal, längd: 90 cm, djup: 40 cm, höjd: 85 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 april 2016
kl 19:50:18
200 kr